meGa`sKill COD 2 Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meGa`sKill COD 2 Clan


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
hema2707

hema2707


Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 13.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimesri kol 15, 2007 6:16 pm

Stvarno neznam odgovor na ovo pitanje..a i mnogi se uz narodnjake i napiju..a to skrivaju..ZASTO??
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimesri kol 15, 2007 11:01 pm

Necemo ga brisat al su pravila da se obratis meni ili modu !!!
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimepon ruj 10, 2007 8:43 pm

Neznam ko je dao ovu temu tj. ovaj naslov je po meni toliko filozofski da sumnjam da bi ga i najveći filozof uspio odgovoriti.
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 13, 2007 8:26 am

NIje to stvar filozofije nego mentaliteta !!!!
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 20, 2007 1:16 pm

Da Da a ni neskrivas zelju da vatas picokare za sisu u Q-clubu i to kao slucajno !!!! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 20, 2007 2:10 pm

Ha, ha to je još i dobro X-Trax- al kada tip uvati curu za onu stvar i počne ju usred birca tam nešto to trebaš doživjet!!!
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 20, 2007 3:33 pm

Wolf&Raven je napisao/la:
Ha, ha to je još i dobro X-Trax- al kada tip uvati curu za onu stvar i počne ju usred birca tam nešto to trebaš doživjet!!!

neznam ko ce kog i gdje vatat za onu stvar a to ce tek bit dozivljaj lol!
nego sta ljudi vide u narodnjacima , ono razbit cu , zapalit cu sam se kolju tipicni balkanski posao
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 20, 2007 3:42 pm

slušaj ja mislim da njima nije bilo dosta rata pa oce jos ono ma oni nisu normala nacija
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 20, 2007 3:45 pm

looool koji smjeh srbi su smjesni vidis im po pjesmama luce moje lane moje jebote ko da imaju farmu a ne pjesme
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 20, 2007 3:57 pm

je je čula sam ih sve mada ti mogu reć ova luče moje je ok pjesma, a i lane moje skladao ju je Željko Joksimović inače ja sam bila njegov fan al prije.
Prije 2 godine.
[Vrh] Go down
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimesub ruj 22, 2007 3:39 pm

A ćuj Vlahala ko kaže da smo normalni.
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 27, 2007 8:10 am

Koje spamanje sam vi naprjed KO SLUSA CAJKU JEBEM MU MAJKU
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 27, 2007 8:45 am

Ajme meni kojeg li natpisa kod X-Trax-a cccc nemoj bas majku ima drugih stvari koje moš tamo nešto.
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet ruj 27, 2007 9:20 am

ugl. ko da je bitno
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimepet ruj 28, 2007 12:21 pm

ok ko da je bitno al neka sluša svako šta oće al ipak je techno techno kao i house & trance
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimepon lis 01, 2007 6:46 pm

razlika je techno i cajke je da kod techna niko nikog ne ubija i niko se ne reze
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimepon lis 01, 2007 8:32 pm

to je istina tu nema klanja samo zabava i to kakva ajme ja bila u Exitu sada u subotu kako je bilo dobroooooooooooooooo!!!
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimeuto lis 02, 2007 2:44 pm

Ja u bastionu i skoro dobio po picki !!!!
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimeuto lis 02, 2007 2:59 pm

Ček a otkada ti imaš picku aj mi to reci!!! bwaaahhh
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet lis 04, 2007 1:29 pm

To se tako kaze al bitno da je ti imas lol!
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet lis 04, 2007 1:52 pm

Ha ha ha de nemoj me nasmijavat pa znam da se to tako kaze ja sam nedavno kad sam bila na jednom malo je falilo da se svi pokolju u tom bircu birc se zvao M&M narodnjaci jer moja ekipa to slusa a meni je bilo za popizdit al nema veze bar sam fino popila od Smirnoffa,Bacardia pa do Votke Shveps & Tekile jeeeeeeeeee....
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet lis 04, 2007 2:20 pm

Wolf&Raven je napisao/la:
Ha ha ha de nemoj me nasmijavat pa znam da se to tako kaze ja sam nedavno kad sam bila na jednom malo je falilo da se svi pokolju u tom bircu birc se zvao M&M narodnjaci jer moja ekipa to slusa a meni je bilo za popizdit al nema veze bar sam fino popila od Smirnoffa,Bacardia pa do Votke Shveps & Tekile jeeeeeeeeee....


Sam se ti opijaj Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimepet lis 05, 2007 8:45 pm

Ha ha sad ces mi jos zabraniti i da popijem, ugl. sad vise necu ni piti iz razloga jer cu voziti jeeeeeeeeee....


[size=18]
I need you...less and less...
Every day feeds this moral decay
Yet I have grown to love you even more
Laughing


Zadnja promjena: ; čet lis 11, 2007 9:55 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
X-Trax
Admin
X-Trax


Broj postova : 165
Age : 35
Registration date : 18.07.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:25 am

ALKOHOL STETI ZDRAVLJU , CAJKE MOZGU
[Vrh] Go down
http://xtrax.blog.hr
Wolf&Raven
mod.
Wolf&Raven


Broj postova : 52
Age : 35
Registration date : 26.08.2007

¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitimečet lis 11, 2007 11:07 am

Ha ha javio se pravi... ja cajke ne slušsam al volim popiti i to još čašu dobrog vina iz Slovenije proizvodi moja teta i tetak!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Empty
PostajNaslov: Re: ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤   ¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤ Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
¤¤**Zasto vecina Hrvata slusa narodnjake..ali to skriva??**¤
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
meGa`sKill COD 2 Clan :: FORUM DVOJICE JARANA :: Krčma "Tri livade niđe `lada"-
Forum(o)Bir: